Keir Starmer bejelentette lemondását a brit miniszterelnöki tisztségről, alig két évvel azután, hogy a Munkáspárt történelmi győzelmével hatalomra került. Távozását a brit sajtó szerint az indokolta, hogy kormányfőként fokozatosan elveszítette politikai támogatottságát.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG