Megszólalt a BYD vezetése a szegedi gyár körüli botrányokról

Miközben rendőrségi vizsgálat zajlik a szegedi BYD-gyár építkezésével kapcsolatban, a kínai autógyártó vezetése határozottan tagadja, hogy megsértette volna a magyar környezetvédelmi előírásokat. A vállalat szerint nem követtek el szabálytalanságot, és továbbra is Magyarországot tekintik európai terjeszkedésük egyik legfontosabb központjának.

Megszólalt a BYD vezetése a szegedi gyár körüli botrányokról

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → autopro

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!