„Los Angeles, köszönjük!” – megható üzenetet hagyott az öltözőben az iráni válogatott

A belgákkal döntetlent játszó irániak kézzel írt üzenetben foglalták össze érzéseiket.

„Los Angeles, köszönjük!” – megható üzenetet hagyott az öltözőben az iráni válogatott

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!