Elképesztő agresszióról és gátlástalanságról tanúskodik az a vádirat, amelyet a Budakörnyéki Járási Ügyészség nyújtott be egy fiatalkorú fiúval szemben. A Pest vármegyei gyermekotthon lakója nemcsak a nevelőket bántalmazta brutálisan, de volt, hogy gyógyszerre ivott alkoholt, legutóbb pedig egy kerékpárt is ellopott. Az ügyészség közfeladatot ellátó személy elleni erőszak miatt emelt vádat ellene. Nevelőintézetbe került Egy […] Source
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → BudaPestkörnyéke