Tragédia Gútán: meghalt egy motoros, miután elütötte egy autó Kulcsár Péter 2026. 06. 22., h - 09:12 Halálos baleset történt vasárnap este a komáromi járásbeli városban. Közlekedési balesethez riasztották a rendőröket, a mentőket és a tűzoltókat vasárnap este az 573-as jelzésű másodosztályú úthoz Gútára, a Béke és a Diófa utca kereszteződéséhez. A rendőrség tájékoztatása szerint egy 55 éves nő a Škoda Superb típusú gépkocsiját vezetve balra kanyarodás során valószínűsíthetően nem adott elsőbbséget egy szemből érkező motorbiciklinek, melynek következtében a két jármű karambolozott. A motorkerékpárt vezető 44 éves férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy az életét a mentősök már nem tudták megmenteni. A rendőrök megfújatták a Škoda sofőrjét, szervezetében azonban nem mutattak ki alkoholt. A baleset körülményeinek és okainak feltárásával kapcsolatban az ügyben illetékes hatóságok vizsgálatot indítottak.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó