„Annyira agresszív volt a rákom, hogy a terhességem alatt kemoterápiát kellett kapnom”

Az anyuka azt hitte, elkapott egy fertőzést. A legrosszabb hírt kapta a terhessége alatt.

„Annyira agresszív volt a rákom, hogy a terhességem alatt kemoterápiát kellett kapnom”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Borsonline

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!