Begyógyszerezve, ittasan támadt a nevelőkre egy gyermekotthonban lakó fiú - vádat emeltek ellene

Egy fiatalkorú fiú ellen emeltek vádat, akit 2022-ben helyeztek el egy Pest vármegyei gyermekotthonban, és azóta több erőszakos cselekményt követett el az intézmény dolgozói és társai ellen. A Budakörnyéki Járási Ügyészség két rendbeli, közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntettével, valamint lopás vétségével vádolja a fiút. Az ügyben a Nagykőrösi Járásbíróság fog dönteni.

Begyógyszerezve, ittasan támadt a nevelőkre egy gyermekotthonban lakó fiú - vádat emeltek ellene

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!