Sulyok Tamás köztársasági elnök az alkotmányosság és a törvényesség utolsó védvonalához, az Alkotmánybírósághoz fordult.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Mandiner
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!