Ismét kerékpárra pattantak a Pelso Társaság tagjai. A közösségépítés mellett a térségi identitás erősítését szolgálja a hagyományos túrájuk. A Nyugat-Balaton több települését érintő programon a tagok azt mondták, fontos céljuk a tudásmegosztás – írja a tvkeszthely.hu. 2015 óta gyűlnek össze a Pelso Társaság tagjai, hogy együtt kerékpározzanak. Csupán egy év kihagyás volt, azonkívül töretlen a Bővebben...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → hírbalaton