Jelentős késések a győri fővonalon

A társaság közlése szerint a nemzetközi vonatok és a belföldi InterCityk csak Tatabányáig járnak és onnan is indulnak vissza Győr felé, Tatabánya és Kelenföld között expressz pótlóbuszok közlekednek. Az S10-es vonatok megosztva, a Déli pályaudvar és Biatorbágy, valamint Bicske és Győr között közlekednek, míg Biatorbágy és Bicske között pótlóbuszok járnak. Az S12-es vonatok csak Tatabánya Jelentős késések a győri fővonalon

Jelentős késések a győri fővonalon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Győr Plusz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!