Én már rég megbocsátottam a CDPR-nak a Cyberpunk 2077 indulását. És ti?

A CD Projekt RED társ-vezérigazgatója egy interjú során elismerte, hogy V történetének katasztrofális rajtja miatt sok rajongót elveszítettek, de reméli, hogy a The Witcher 4-gyel vissza tudják csábítani őket.

Én már rég megbocsátottam a CDPR-nak a Cyberpunk 2077 indulását. És ti?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PC Guru

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!