A zöld-foki bravúrkapus, Vozinha anyja megkapta a vízumot, így már a helyszínen ünnepelte a vb meglepetéscsapatát
Vozinha korábban arra panaszkodott, hogy túl drága volt a vízum, de a FIFA és a Zöld-foki Köztársaság végül rendezte a dolgot, így Ana Candida Evora már Miamiban nézte fia meccsét.