Vitézy nagy dobása: 700 milliárd forinttal mentené meg a magyar vasutat

Egész hétvégén azon a törvényen dolgoztunk a kollégákkal, amivel még idén nyáron haza tudnánk hozni a 700 milliárd forintot új légkondicionált alacsonypadlós HÉV-ekre és InterCity motorvonatokra - közölte a közlekedési és beruházási miniszter vasárnap a közösségi oldalán, hozzátéve: ezzel együtt is sajnos sok év, mire egy új flottát leszállítanak.

Vitézy nagy dobása: 700 milliárd forinttal mentené meg a magyar vasutat

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!