Kis Grófo megszólalt, miután lemondta az összes nyári koncertjét az állapota miatt: "Erősnek kell lenni és talpra kell állni"

Kis Grófo a napokban tett váratlan bejelentést, miszerint az utóbbi időben kialakult egészségügyi problémája jelentősen megnehezítette a fellépéseit, ezért kénytelen volt meghozni egy nehéz döntést: le kellett mondania az összes nyárra betervezett fellépését. Az orvosai is arra figyelmeztették, hogy ezt így nem szabad tovább csinálnia. Az előadó most újra megszólalt, és kijelentette, erősnek kell lenni és talpra kell állni.

Kis Grófo megszólalt, miután lemondta az összes nyári koncertjét az állapota miatt: "Erősnek kell lenni és talpra kell állni"

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!