Kis Grófo a napokban tett váratlan bejelentést, miszerint az utóbbi időben kialakult egészségügyi problémája jelentősen megnehezítette a fellépéseit, ezért kénytelen volt meghozni egy nehéz döntést: le kellett mondania az összes nyárra betervezett fellépését. Az orvosai is arra figyelmeztették, hogy ezt így nem szabad tovább csinálnia. Az előadó most újra megszólalt, és kijelentette, erősnek kell lenni és talpra kell állni.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk