A Dunába dobálta egy ismeretlen a Pride-zászlókat az Erzsébet hídról, feljelentést tesz a Főpolgármesteri Hivatal - videó

Videóra vették azt a férfit, aki a Dunába dobálta az Erzsébet hídon lévő Progresszív Pride-zászlókat. Budapest vezetése azt ígéri, néhány napok belül visszahelyezik a nagy vitákat kiváltó lobogókat, „szándékos rongálás” miatt pedig feljelentés tesznek.

A Dunába dobálta egy ismeretlen a Pride-zászlókat az Erzsébet hídról, feljelentést tesz a Főpolgármesteri Hivatal - videó

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!