Videóra vették azt a férfit, aki a Dunába dobálta az Erzsébet hídon lévő Progresszív Pride-zászlókat. Budapest vezetése azt ígéri, néhány napok belül visszahelyezik a nagy vitákat kiváltó lobogókat, „szándékos rongálás” miatt pedig feljelentés tesznek.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk