„Elnök Úr! Nagy a baj!” – Sulyok Tamásnak üzent Vona Gábor

A politikus szerint a Tisza Párt alkotmányos paranccsal ment szembe.

„Elnök Úr! Nagy a baj!” – Sulyok Tamásnak üzent Vona Gábor

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!