Leállt a vonatközlekedés a győri fővonal egyik szakaszán, pótlóbuszokra kell számítani

Bicske és Biatorbágy között felsővezeték-szakadás miatt változik a menetrend.

Leállt a vonatközlekedés a győri fővonal egyik szakaszán, pótlóbuszokra kell számítani

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!