Nagy a baj, rátették a célkeresztet a szegedi BYD-gyárra: megérkezett a Tiszától a fenyegetés, súlyos csapást mérhetnek rá - "Büntetést érdemelnek"
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!