Újra tűzveszély fenyeget: Budapesten és öt vármegyében ismét életbe lép a tilalom

Hétfőn tűzgyújtási tilalom lép életbe Budapesten és az eddigiek mellett további öt vármegyében a napsütéses idő és kánikula következtében fellépő szárazság miatt - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) vasárnap az MTI-vel.

Újra tűzveszély fenyeget: Budapesten és öt vármegyében ismét életbe lép a tilalom

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!