Mindent ellepnek a hatóság emberei

Nyári szezonális élelmiszerlánc-ellenőrzést indít június 22-től augusztus 20-ig a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih).

Mindent ellepnek a hatóság emberei

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Gazdaság

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!