Átadták a PHOENIX új, innovatív gyógyszerlogisztikai központját Győrben

A PHOENIX új Győri Logisztikai Központja várhatóan augusztus végén kezdi meg üzemszerű működését.

Átadták a PHOENIX új, innovatív gyógyszerlogisztikai központját Győrben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → VG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!