Szombaton reggeltől kora délutánig görbültek a botok a sárvári Csónakázó-tón rendezett I. Nestlé Horgászversenyen. Amurok, pontyok, keszegek landoltak a hálóban, de a legnagyobbnak ígérkező kapások a legtöbb esetben "elmentek". Hoztunk néhány hangulatfotót a tóról és a versenyről - természetesen a halakat visszaengedték!
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Vaskarika