„Egyiket a másik után” – kilenc év óta először hajtottak végre halálbüntetést Jordániában

Hat férfit végeztek ki egyszerre, akik miatt a vádak szerint rendőrök és katonák sebesültek, illetve haltak meg.

„Egyiket a másik után” – kilenc év óta először hajtottak végre halálbüntetést Jordániában

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG - Világ

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!