Vörös kód és hőségriadó: Hegedűs Zsolt szerint életet menthet az elővigyázatosság
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk