Több ezren vonultak utcára Újvidéken, incidensek nélkül ért véget a diáktüntetés

Incidensek nélkül zárult az a több ezres diáktüntetés, amelyet pénteken rendeztek meg a szerbiai Újvidéken. A megmozdulás a hónapok óta tartó hallgatói tiltakozási hullám újabb állomása volt, amely a tavalyi újvidéki vasútállomás tragédiája után bontakozott ki, és mára az ország egyik legjelentősebb társadalmi mozgalmává nőtte ki magát.

Több ezren vonultak utcára Újvidéken, incidensek nélkül ért véget a diáktüntetés

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!