Átadta nyolcmilliárd forintos beruházással épült, 6550 négyzetméteres logisztikai központját pénteken a PHOENIX Pharma Zrt. Győrben, a létesítmény a vállalat saját forrásaiból épült meg az M1-es autópálya közelében. Kaló Tamás, a Logisztikai központot nyitott Győrben a PHOENIX Pharma
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Trademagazin