50 millió forintot fizetnek Schwarzeneggerék azért, hogy két napig ne járjon a 2-es metró a vonalának nagyobbik felén

Karácsony Gergely főpolgármester szerint a lezárt metróalagút is Budapest népszerűségét növeli.

50 millió forintot fizetnek Schwarzeneggerék azért, hogy két napig ne járjon a 2-es metró a vonalának nagyobbik felén

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!