Király Nóra civiljei közel félmilliárd közpénzt kaptak két év alatt

Rogán minisztériuma 379 milliót adott, a többit az NKA-tól és a Bethlen Gábor Alapkezelőtől kapták.

Király Nóra civiljei közel félmilliárd közpénzt kaptak két év alatt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 444.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!