Miért hűtik magukat jéggel a norvégok 25 fokban a vébén?

A sporttudomány jelen állása szerint az olyan nagy állóképességet és szakaszos terhelést igénylő sportokban, mint amilyen a foci is, jelentősen növeli a sportoló teljesítményét, ha hűti magát.

Miért hűtik magukat jéggel a norvégok 25 fokban a vébén?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!