Már az elején ki kellett volna állítani Messit?

Miközben a futballvilág ünnepli Lionel Messit valóban és vitathatatlanul nagyszerű teljesítményéért, a 2026-os labdarúgó-világbajnokság első mesterhármasáért, akadnak „disszonáns” hangok is. Ezekből az szűrődik ki, hogy az argentin szupersztárnak piros lapot kellett volna kapnia brutális belépőjéért.

Már az elején ki kellett volna állítani Messit?

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!