Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor az egyik legélesebb felszólalást osztotta meg a Facebookon, amely szombaton, a 32. Fidesz kongresszuson hangzott el. Gyurákovics Andrea, a ferencvárosi Fidesz elnöke leszögezte a beszédében, hogy beleállnak azokba a csatákba, amikkel megvédik az elmúlt tizenhat évüket, amire szerinte büszkének kell lenniük.

Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Metropol

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!