Fél évvel Kálloy Molnár Péter halála után felesége, Lestár Ágnes otthonukban mesélt a mindennapokról, a közös emlékekről és a színész szellemi örökségéről. Peca utolsó filmjét nemrég mutatták be Debrecenben, miközben a kultikus S.Ö.R. előadás új szereposztással, de az ő végakarata szerint él tovább, és nevét mostantól egy frissen alapított szakmai díj is őrzi.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → RTL