Medencéjüknél összenőtt sziámi ikrek születtek Pozsonyban

Medencéjüknél összenőtt sziámi ikrek születtek Pozsonyban Kulcsár Péter 2026. 06. 10., sze - 10:50 Sziámi ikrek születtek kedden a pozsonyi Országos Gyermekgyógyászati Intézetben (NÚDCH). A két kislány a medencéjüknél nőtt össze – tájékoztatott kedden Peter Bartoň, a gyermekkórház igazgatója, Alexander Mayer, a Pozsonyi Egyetemi Kórház igazgatója, és további szakorvosok, akik részt vettek az ikerpár világra segítésében. Legutóbb 2000-ben születtek sziámi ikrek Szlovákiában.

Medencéjüknél összenőtt sziámi ikrek születtek Pozsonyban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Új Szó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!