Kigyulladt egy csarnoképület Nyírbátorban, az Árpád utcában kedd éjszaka. Rengeteg tűzoltó dolgozott órákig a helyszínen, a hajdú-bihariakat is riasztották. A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett a nyírbátori, a mátészalkai, a baktalórántházi, a nyíradonyi, a nyíregyházi, a fehérgyarmati és a kisvárdai hivatásos tűzoltók tizenegy vízsugárral reggelre már körülhatárolták a lángokat. A munkát segíti még […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap