Egy börtönőrt és családját fenyegette egy a közelmúltban szabadult 35 éves nyíregyházi férfi, akit a szabolcsi Bökönyben fogtak el a rendőrök – közölte a Nemzeti Védelmi Szolgálat a Facebook-oldalán. A férfi idén márciusban szabadult, és nemcsak a börtönőrt fenyegette meg, de bántalmazta két zárkatársát is, akik közül az egyik arccsonttörést szenvedett. Körözését a budapesti X. […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap