Tűz volt Biharkeresztesen, az Arad utcában, ahol egy tizenhat négyzetméter alapterületű melléképület égett. A berettyóújfalui hivatásos tűzoltók egy vízsugárral oltották el a lángokat. Utómunkálatokat végeznek – közölte a katasztrófavédelem.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap