Ukrajna elismerte, hogy az övé volt az a tengeri drón, amely péntek délelőtt felrobbant Románia legnagyobb kikötőjében, Konstancában. Kijev szerint az orosz elektronikai hadviselés miatt veszítették el az irányítást az eszköz felett. Bár sérült nincs, a detonáció komoly riadalmat és tömeges part menti evakuálást okozott.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu