Cser-Palkovics András lett a Megyei Jogú Városok Szövetségének elnöke

A győri polgármester felfüggesztette tagságát, amiért ismét fideszes vezetőt választottak.

Cser-Palkovics András lett a Megyei Jogú Városok Szövetségének elnöke

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Magyar Hang

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!