Európa-liga – Az FTC vezetőedzője szerint apró hibák döntöttek

Európa-liga – Az FTC vezetőedzője szerint apró hibák döntöttek Mészáros Richárd 2024. 09. 26., cs - 07:19 Pascal Jansen, a Ferencváros labdarúgócsapatának vezetőedzője szerint apró hibák döntötték el az Anderlecht elleni szerdai Európa-liga mérkőzést, amelyet együttese 2–1-re elvesztett. A holland szakember a mérkőzést követő sajtótájékoztatón elmondta, az első félidőben kiegyenlített küzdelem zajlott a pályán, játékosaiból azonban hiányzott az elszántság, ami a támadások gyengébb befejezését eredményezte. A tréner kiemelte, a második félidőben más taktikára váltott az Anderlecht, de ezt a játékosai alapvetően jól reagálták le, azonban két hibából két gólt szerzett az ellenfél, ami alapvetően változtatta meg a mérkőzés dinamikáját. „Ahogyan azt a dániai meccsünk után már elmondtam, ezen a szinten minden apró hibát megbüntetnek az ellenfelek” – nyilatkozta Pascal Jansen, aki szerint miután emberelőnybe került csapata, sikerült veszélyesebben futballoznia és gólt szereznie, de az utol...