Így kell ezt csinálni: győzött a PMFC és a Kozármisleny is!

Az NB II. hetedik fordulójában a két baranyai csapat közül csak a HR-Rent Kozármisleny lépett ma pályára, a Szentlőrinc ugyanis holnap játszik a Kazincbarcika vendégeként. A mislenyiek nagy meccset vívtak a Tatabányával, a szurkolók nem unatkoztak, pokoli izgalmas volt ez a kilencven perc. A házigazdák kétszer is hátrányba kerültek, de mindenki tudja, hogy ilyenkor sem kell őket félteni – képesek felállni a padlóról. Előbb, még az első félidő végén a gólfelelős, Kirchner egyenlített, a második játékrész vége felé Pesti egalizált, majd 2-2-es állásnál jött ismét egy Kirchner-gól, és ezzel megnyerte a meccset a Misleny! Az NB III-ban a PMFC is hazai pályán játszott, és ezúttal nem ismert kegyelmet, alaposan elpáholta a Majost. A pécsi srácok végig magabiztosan, jól futballoztak, aminek meg is volt az eredménye, hiszen már az első félidőben eldőlt minden, elvégre 4-0 volt az állás. A szünet után már nem potyogtak ilyen sűrűn a gólok, egyszer azért betaláltak a piros-feketék, így a vége...