Megvan Komárom első hazai győzelme az élvonalban

Megvan Komárom első hazai győzelme az élvonalban Elek Zoltán 2024. 09. 21., szo - 19:56 A labdarúgó Niké Liga 8. fordulójában ideiglenes otthonában, Aranyosmaróton fogadta a komáromi KFC a kedden a DAC-tól 3:0-s vereséget szenvedő AS Trenčín csapatát. Egy órával a meccs kezdése előtt még csak elvétve láthattunk egy-egy embert az aranyosmaróti stadion lelátóján. Mikor megérkezett a KFC két kapusa és kapusedzője, kis túlzással megduplázódott az arénában lévők száma. A vendégek hálóőrei csak bő tíz perccel később kezdték meg a melegítést. Negyedórával a kezdés előtt megszólalt a lila-fehérek maroknyi kemény magja, a „Mindent bele!” skandálására vonultak az öltözőbe a komáromi játékosok. A kezdésre azonban eltűnt a hazai dob, a Klapka Divízió molinója és néhány szurkoló is a kapu mögötti szektorból. A vendégeket egy még szűkebb, de annál hangosabb 6 fős, dobbal felszerelt szurkolótábor kísérte el, valamint néhányan a főlelátón is helyet foglaltak. A csapatok kivonulása után a keddi, Tre...