Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Hazai pályáján kapott ki a KFC

Hazai pályáján kapott ki a KFC Elek Zoltán 2024. 08. 31., szo - 20:01 A labdarúgó Niké Liga 6. fordulójában aranyosmaróti ideiglenes otthonában fogadta a komáromi KFC az MFK Zemplín Michalovce csapatát és szenvedett 3:1-es vereséget. A Duna-partiak kispadján már ott volt a mérkőzés előtt néhány órával bejelentett új igazolás, Branislav Sluka. A 25 éves balhátvéd korábban megfordult Zsolnán, Aranyosmaróton, a České Budejovice és az MTK csapatában, most pedig a kazah másodosztályból érkezett vissza Szlovákiába. A kapu mögötti szektorban ott volt a kb. 20-25 fős Klapka Divízió, vagyis a KFC szurkolócsoportja és igyekeztek plusz erőt adni kedvenceiknek. Az első percekben meglepően támadóan léptek fel a vendégek. A 6. perc elején Issa cselezte be magát a tizenhatoson belülre, de ígéretes bepassza után Špyrka tisztázott. A komáromiak labdakihozatalai az ellenfél térfelére érve elhaltak és nem igazán tudtak támadásokat építeni egészen a 11. percig, amikor Ganbayar beadását Sylvestr csúszta...