Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

„Tatar gólja élményszámba ment, még ha a mi kapunkba is esett”

„Tatar gólja élményszámba ment, még ha a mi kapunkba is esett” Orosky Tamás 2024. 08. 31., szo - 01:06 Szlovákia 7:3-ra legyőzte Magyarországot a jégkorong olimpiai selejtezőtornán. Hogyan látták a történteket a főszereplők? Vereségével a magyar válogatott utolsó meccsének eredményétől függetlenül már nem nyerheti meg a selejtezőtornát. De mint azt lapunknak még a torna előtt maga Majoross Gergely szövetségi kapitány is elmondta, nem is volt/lehetett ez a céljuk. „Nagyon büszke vagyok a csapatra. Örültem volna, ha be tudjuk fejezni mondjuk 5:3-mal, de vétettünk még két nagy hibát. Viszont láthattunk Tatartól egy olyan befejezést, ami élményszámba ment, még akkor is, ha a mi kapunkba esett – mosolyodott el az újságírók gyűrűjében a találkozó után Majoross. – Mi az egész tornát pici részekre bontottuk. Ha azt néztük volna, hogy négy nap alatt három iszonyatosan erős ellenféllel találkozunk, az rémisztő lett volna. Meccsről meccsre, harmadról harmadra halad(t)unk. 1:3-nál is arra tértü...