Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Bajnokverés Dunaszerdahelyen

Bajnokverés Dunaszerdahelyen Elek Zoltán 2023. 02. 04., szo - 19:38 Dunaszerdahely A női kézilabda MOL Liga 15. fordulójában a dunaszerdahelyi HC DAC hazai pályán 26:23-ra győzött a bajnoki címvédő Iuventa Michalovce ellen. A rangadót a hazaiak kezdték jobban, a két szélső, Bízik Réka és Juhos Kata góljaival gyorsan kétgólos előnybe kerültek. A vendégek igyekeztek tartani a lépést ellenfelükkel és az első 15 percben ez sikerült is, negyedóra után is kettővel vezettek a dunaszerdahelyiek. Egy közel ötperces gólcsendet aztán Eliška Desortová tudott megtörni, majd Magera Noémi védte Alena Dvorščáková büntetőjét és újra betalált a cseh válogatott balátlövő, így már 9:5 volt az állás a 23. perc elején. Ez azonban a helyett, hogy megnyugtatta volna a szerdahelyieket, inkább a vendégeket ébresztette fel, akik a 11:12-nél a vezetést is átvették. A HC DAC részéről Erika Rajnohová tudott válaszolni, így döntetlennél vonultak az öltözőbe a csapatok. A második félidőt a vendégek gólja nyitotta...