A Dánia elleni óriási zakó után a helyosztón javíthatnak Lékaiék

A Dánia elleni óriási zakó után a helyosztón javíthatnak Lékaiék Elek Zoltán 2023. 01. 26., cs - 16:43 A magyar férfi kézilabda-válogatott 40:23-as vereséget szenvedett a világbajnokság negyeddöntőjében a legutóbbi két torna győztesétől, Dániától. Miklerék így pénteken 18 órától Norvégiával mérkőznek a helyosztón. A dánok remekül kezdték a szerdai mérkőzést, már két és fél percet követően 3:0-ra vezettek. Lékai büntetőből szerzett góljaival feljebb zárkózott a magyar csapat, de érezhető volt a két csapat közti minőségbeli különbség, bő tíz perc után négygólos volt a skandinávok előnye. A félidő második felében még magasabb fokozatba kapcsolt Dánia, amely alaposan felkészült a magyar csapatból. A beálló körül nagyon keményen védekeztek, Bánhidi Bence nem is tudott eredményes lenni, az átlövőkre is figyeltek, így Ancsin Gáborék sem tudták áttörni a falat. A magyar szakmai stáb tehetetlen volt, Chema Rodríguez egy időkérésnél tőle szokatlan módon alaposan felemelte a hangját, mivel nem...