Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Az NKA Pécs nyert, a PVSK kikapott – helyet cserélt a két pécsi csapat

Izgalommentes bajnokit játszott az NKA Pécs hazai pályán, a TF-BP ugyanis nem tudta megnehezíteni Ivica Mavrenski csapatának dolgát. A nagyszünetben már 22 ponttal vezettek a vendéglátók (43-21), akik a harmadik negyedben tovább növeltél előnyüket, és ezzel mindent eldöntöttek. Ivica Mavrenski: – Gratulálok a játékosaimnak a győzelemhez! A mérkőzés egy részében látottakkal elégedettek lehetünk, mert jól játszottunk. Ugyanakkor volt egy olyan periódus, ami nem tetszett: az eredménytől függetlenül sosem szabad megállnunk, minden meccsen negyven percen keresztül kell koncentrálnunk! Sok sikert kívánunk ellenfelünknek a folytatásra! NKA Pécs–TF-BP 82-51 (25-12, 18-9, 23-10, 16-20) Férfikosárlabda-NB I. B Piros csoport, 11. forduló. Pécs, Nemzeti Kosárlabda Akadémia. Vezette: Horváth Alajos, Csák Máté, dr. Popgyákunik Balázs. NKA Pécs: Kerpel-Fronius 10/6, Kovács P. 9/3, Kollár 11/3, Meleg G. 13/3, Djordjevics 12. Csere: Kazy 5/3, Lados 5/3, Rátvay, Scherer 2, Benke 6, Herger 9/3, Kármán...