Négy magyar érem a pénteki kajak-kenu döntőkben

A magyar versenyzők négy érmet, köztük egy aranyat szereztek a pénteki döntőkben a müncheni multisport Európa-bajnokság keretében zajló kajak-kenu kontinensviadalon. Kőhalmi Emese és Rendessy Eszter nagyszerűen lapátolva megnyerte a kajak kettesek 1000 méteres versenyét, míg K-1 500 méteren Varga Ádám hatalmas küzdelemben másodikként ért célba. Az 1000 méteres férfi kajaknégyes bronzérmes lett, akárcsak az Adolf Balázs, Fejes Dániel kenukettes ugyanezen a távon. Az első számban, férfi K-4 1000 méteren Magyarország tavaly ezüstérmet szerzett az Eb-n a most egyformán eltiltott fehéroroszok és oroszok közé beékelődve, de ezúttal egy teljesen más összeállítású csapat szállt vízre. Az olimpiai, világ- és Európa-bajnok öttusázó, Mizsér […] A Négy magyar érem a pénteki kajak-kenu döntőkben nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.