Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

FOTÓK: Kijutott a nemzetközi porondra a DAC

FOTÓK: Kijutott a nemzetközi porondra a DAC Elek Zoltán 2022. 05. 27., p - 21:47 2022. május 27., péntek - 22:07 Sport Friss ikon Off Törzs A hazaiak vezetőedzője, Joao Janeiro egy helyen változtatott a liptószentmiklósiak elleni győztes csapaton. A kedden már a félidőben lecserélt Szánthó Regő most csak kispados volt, és az akkor a helyére érkező Yhoan Andzouana kezdett. A vendégek edzője, Juraj Ančic nem változtatott a Žilina elleni győztes felállításon. Szinte rögtön a kezdés után Brunetti kis híján megszerezte a vezetést egy jobb oldali kisszögletet követően, de közelről érkező fejesét bravúrral védte Iliev. A DAC aktívabban kezdte a mérkőzést ellenfelénél, a vendégek nem tudták túl sokáig megtartani a labdát, míg a hazaiak igyekeztek gyorsan megindulni a kapu felé. A 8. percben Balogh lőtt rá középről egy rosszul kifejelt labdát, de kísérlete elkerülte a kaput. Nem sokkal később Verlinden keveredett át a jobb oldalra, beadott, de Balogh nem találta el jól a labdát, így a fejese...