Taroltak az ELTE sportolói a MEFOB FESZT-en

A 2022-es MEFOB Fesztiválon az ELTE női és férfi futsalcsapatai is megvédték MEFOB bajnoki címüket. Női csapatunk a döntőben 3–1-re győzte le a Pécsi Tudományegyetem csapatát, míg a férfiaknál a Miskolci Egyetem ellen vívott, végletekig kiélezett döntőben, az utolsó percekben lőtt góllal győztünk! A végeredmény 3–2 az ELTE javára. Női kosárlabdában az elődöntő során az ELTE csapata bravúros játékkal győzte le a tavalyi MEFOB győztes Testnevelési Egyetemet. A döntőben a Széchenyi István Egyetem csapatával találták szembe magunkat a lányok ahol egészen a 2. negyed közepéig még 20 ponttal vezettek. A félidő hajrájában azonban magára talált az UNI Győr, majd fordítani is tudott a győri együttes, és megnyerte mérkőzést, illetve az egyetemi bajnokságot. Lányaink így a tavalyi ezüstérem után ismét a dobogó második fokára állhattak fel! Az ELTE férfi vízilabdacsapata a nyolcaddöntő során 13–10-re győzte le a Semmelweis Egyetem csapatát, a negyeddöntőben azonban a Debreceni Egyetem egy pont ...