Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Taroltak a párkányiak

Taroltak a párkányiak Elek Zoltán 2022. 05. 20., p - 17:44 2022. május 20., péntek - 18:15 Sport Friss ikon Off Törzs A sereghajtó pozíciójában veszteglő hazaiak erejéből csupán a becsületgólra futotta, a félidei pihenőre 1:2-es állással vonultak a csapatok. Fordulás után a Duna-partiak hétszer találtak a vendéglátók kapujába, s rekordgyőzelmet produkáltak. „A felnőttek mezőnyében nem emlékszem a vasárnapihoz hasonló idegenbeli tarolásra. Nem is oly régen, ez még 2020. október 4-én történt, azonban közel jártunk a mostani eredményhez: Naszvadon 7:0 arányban diadalmaskodtunk. Mindkét mérkőzés sokáig emlékezetes marad számomra, ugyanis a két helyszínen négyszer-négyszer voltam eredményes. Visszatérve a legutóbbi gólesőhöz, az első játékrészben még partiban voltak a hazaiak. Fordulás után azonban érezhetően megroggyantak. Testileg, lelkileg egyaránt elfáradtak. Mi viszont nagy kedvvel futballoztunk, kilencig meg sem álltunk. Két héttel ezelőtt Negyeden katasztrofálisan játszottunk. Az ...